Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Ripple CEO’su, 3 büyük para transferi şirketinin XRP’yi kullanacağını açıkladı.

  Katılım
  31 Ara 2017
  Forum
  961
  Tepki
  1
  Puan
  17
  Konum
  KKTC
  Ripple CEO`su, 3 büyük para transferi şirketinin XRP`yi kullanacağını açıkladı.

  2017 yılının önemli kripto paralarından olan ve bankalar ve diğer finans şirketleri arasındaki kanal olmayı amaçlayan Ripple, resmi Twitter hesabından yaptığı bir açıklamada, 2018 yılı içerisinde en büyük 5 para transfer firmasından 3`ünün XRP`yi kullanmaya başlayacağını duyurdu.

  Kaynak: coindesk.com/ripple-claims-3-money-transfer-firms-xrp-2018/  Dünya çapında ilk beş para transfer şirketleri üçü bu yıl ödeme akış sistemlerinde Ripple'ın XRP belirteci uygulayacak, şirketin söz konusu tweet perşembe.

  Ortak tanımlamayan tweet, XRP'nin piyasa lideri olan ethereum'u 2 numaralı şifreli eşzamanlılık olarak ele geçirmek üzere gösterdiği ve Ripple'in fairweather'ı ve bazen de belirteçten bahsetmek için elle tutulur bir yolla eleştirildiği gibi ortaya çıktı .

  Eleştirinin bir kısmı , XCP'yi içermeyen bir mesajlaşma platformu olan xCurrent ürününü kullanmak için 100'ün üzerinde finansal kuruluştan puan alan Ripple'den ve bu kurumlar tarafından XRP desteği için bunu karıştıran birçok yeni yatırımcıdan kaynaklanmaktadır.

  Perşembe öncesinde tek kuruluş - Meksika finansal hizmet şirketi Cuallix - Sınır ötesi para transferlerinde XRP onun kullanımını duyurmuştu.

  Ancak şirket, bu hafta başlarında Ripple'de ürün başkan yardımcısı olan Asheesh Birla'dan CoinDesk'e tweet yaptı ve yorumlarda, bu yıl daha fazla ürünün ekleneceğini belirtti.

  Bir diğerinde tweet Perşembe günü geç saatlerde, Dalgalı CEO'su Brad Garlinghouse yanıtladı New York Times makalesi diye muayene veya cryptocurrency test bankalar ve ödeme sağlayıcılarından olduğunu söyledi yorumlarınızı paylaşarak XRP en kullanımı üzerinde döküm şüphe.

  Garlinghouse, XRP'yi şirketin xCurrent mesajlaşma platformunun üzerine koyan Ripple'in xRapid ürününü referans göstererek şunları yazdı:

  "Son birkaç ayda gerçek bankalar ve ödeme sağlayıcılarla konuştum, gerçekten xRapid (XRP likidite ürünümü) ciddi bir şekilde kullanmayı planlıyorlar."

  Madalyonun başına yaklaşık $ 4 yakın tarihteki vadede rağmen, XRP olan günde aşağı ya da amiral gemisi değişimi ya da üzerinde o cryptocurrency listelemek için, şu anda, planlar yok Coinbase tarafından yapılan açıklamada (veya başka yenileri) Aşağıdaki, onun GDAX platformu.

  Wikimedia / Christopher Michel'den Brad Garlinghouse resmi
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst