Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Rampage X-JAMMER Kulaklık ve Fare İncelemesi

Celil

Admin
    Forum
    2,430
    Tepki
    1,036
    Meslek
    SEO Uzmanı
    Rampage X-JAMMER Kulaklık & Fare İncelemesi
    Merhabalar bugün sizlere şokta indirimde olan rampage x jammer kulaklık incelemesi ve rampage x jammer fare incelemesi yapacağım. Her ürünümüzde internetteki fiyatlarına göre şokta 50/60 TL civarlarında indirimde. Bütçesi düşük oyuncu arkadaşlarımız için bu ekipmanları tavsiye edebilirim. Detaylı teknik özelliklerini sizlere burada belirteceğiz.

Rampage X-JAMMER Kulaklık İncelemesi
    Rainbow Aydınlatma ( harika hoş bir led var kulaklıkta bayıldım )
    Esnek Mikrofon ( çok kısa bir mikrofon esnek dediklerine bakmayın fazla bir vasfı yok )
    Yumuşak Kafa Bandı ( hem kulaklık hafif hemde kafa bandı mevcut başa bir ağrı vermiyor hafif )
    Kablo Uzunluğu 2.2 metre ( rahatlıkla bu kablo uzunluğu işinizi görecektir 2 metre ayrıca kablonun örgülü olması ayrı güzel )
    Tek Jak Girişi ( mikrofon ve ses çıkışı aynı jakta ben beceremedim bilgisayarımda mikrfonu çalıştırmayı bu eksi bir yön olabilir sizin için )
    Mikrofon Kalitesi ( mikrofon testi yapamadım ama internetteki yorumlarda hafif bir cızırtı olduğu belirtiliyor )

Ses kalitesi tamamen oyunlara göre müzik delisi bas/tiz ses derinliğine önem veren arkadaşlar için bu kulaklığı tavsiye etmiyorum.
    Oyunlarda rahatlıkla adamların nerede olduğunu duyabilir ve hissedebilirsiniz. Oyuncu arkadaşlara tavsiye ederim.

1605686345027.png

Rampage X-JAMMER Fare İncelemesi
    Led Aydınlatma ( istediğimiz gibi düzenleyebiliyoruz renkleri değişebiliyoruz led aşırı canlı sevdim )
    Kablo Uzunluğu 1.5 metre ( bir fare için yeterli bir uzunluk ayrıca kablo örgülü yapıda )
    Üst Kısım Yumuşak Hissiyat ( güzel bir malzeme kullanmışlar elimizin olduğu yerde çok hoş yumuşak )
    Tuş Basım ( tuş basımları çok iyi oyunda ve iş amaçlı kullananlar sevecektir mutlaka )
    Makro ( makro tuşları mevcut istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. )

Hissiyat hoş tuş basımları iyi program deseniz full detaylı makro led her şey ayarlanıyor.
    Bu fiyata bu fare ofis oyun kullanımları için alınır.

Fare Driver : https://www.desteksegment.com/segmentdestek/dosyalar/dosya/smx-r47_x-jammer_makro_programı.rar

1605686321428.png

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri