Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Para kazandıran oyunlar

  Katılım
  11 Ocak 2018
  Forum
  64
  Tepki
  1
  Puan
  7
  Konum
  Danimarka
  Para kazandıran oyunlar

  Yeni Oyunlar Monitör Sitesi


  Yeni oyunlar monitör sitesi açılmıştır, yeni oyunlar, legit oyunlar, güncel ödemeler.. Para kazandıran oyunlar, aldığımız ödemeler sitemizde devamlı güncel olarak yayınlanıyor. Ödemeyen scam siteler scam listesine ekleniyor. Sitemizde gördüğünüz oyunlar sadece ödeme aldığımız sağlam oyunlar. Kolay browser oyunları, bildiğimiz çiftlik oyunlarına benzeri oyunlar. Oyunların içinde goldenfarm gibi 3 yıldan fazla ödeyen siteler de var, piyasaya yeni giren oyunlar ödemeler aldıktan sonra yayınlanıyor. 

  Para kazandıran sitelerin içinde popüler kazanç yollarından biride oyun siteleridir. Bildiğimiz rus oyunlarından bahsediyoruz. Son zamanlarda oyun sitelerinden iyi kazançlar elde etmekteyiz. En önemlisi de sitelerin ödeme yapması, her siteyi yayınlamıyoruz.! Siteler ekibimiz tarafından özenle seçiliyor, şu anlarda piyasada oyun siteleri çoğalmaya başladı buna denk sahte sitelerde çoğalamaktadır.! Her an paranızı sahte bir siteye kaptırabilirsiniz.! Bu yüzden güvenli bir şekilde para kazanmak istiyorsanız bizi takip ediniz..

  Aslında bu siteler oyun sitesi değildir,! reklamlarda çoğu zaman play game and earn money olarak geçer yani oyun oyna para kazan anlamına geliyor. Bahsettiğim gibi kesinlikle oyun sitesi değildir, oyun tarzında yapılmış yatırım siteleridir. Dikkat ederseniz yatırım sitelerinden çok daha iyi kazandırıyor bu siteler ve daha uzun ömürlü oluyorlar. Kazanamak için sadece doğru siteyi seçmeniz yeterli. Peki diyeceksinizki bu oyun siteleri diğer yatırım sitelerine rağmen nasıl daha uzun süre ayakta kalabiliyorlar.? Kazançlar oyun scriptlerine göre yapılmış, bu durumda sitelerden para çekerken örneğin gelirin %50 si yatırım %50 side çekime gidiyor. Çoğu sitede surf yapmak, çarkı felek, lootery, reklamlar vb ekstradan kazanç yolları var. Kısaca siteye daha fazla para girdiği için uzun süre ayakta kalabiliyorlar. Bu durum bazen 1 kaç yıl devam ediyor, zorlandıkları zaman payment point/point system denilen puan sistemi uyguluyorlar. Yani siteyi scama düşürmeden devam edebiliyorlar, ama bundan sonrası siteden para çekmesi zorlaşıyor. Ancak bolca refiniz varsa yaptıkları her yatırımdan size gelen komisyon aynı anda size payment point getirir. Örneğin reflerin yatırımından 100 puan gelir ve 100 rublar çekebilirsiniz, payment point bulmanın diğer bir yoluda elbette yatırım yaptığınızda gelir. Örneğin elvengold sitesi zamanında buna benzeri bir uygulama yaptı adına stardust koydular, mantık aynı point systemi uygulandı ödemeleri kısıtlamak için.

  Çoğu sitede bu duruma düşmeden biz çoktan kara girmiş oluyoruz, aldığımız tavuklar, kuşlar, genelde ömür boyu kazanç sağlıyor. Siz sadece ara sıra siteye girip hasılatları toplamanız yeterli oluyor. Zaten toplanan hasılatın birazı yatırıma birazıda çekime gidiyor, bu durumda aslında durmadan dahada güçleniyorsun, zamanla yatırım hesabınızda yeterince miktar birikince yeni bir kuş veya tavuk alarak yatırım yapıyorsun. Böylelikle sürekli zamanla kazancınızıda yükseltmiş oluyorsunuz.

  Para Kazandıran Oyun Siteleri
  http://kazanmaoyunlari.com

  Hosça kalın bolca kazanın..
   
  Katılım
  12 Ara 2018
  Forum
  7
  Tepki
  0
  Puan
  0
  Yaş
  31
  Konum
  istanbul
  Meslek
  reklamcı
  amerikan-ruleti.png
  Oyna ve kazan eğleceli olduğu kadar bir okadar da kazandırıyor
   
  Katılım
  3 Kas 2020
  Forum
  1
  Tepki
  0
  Puan
  1
  Yaş
  31
  Konum
  USA
  Meslek
  freelancer
  Evet, bugünlerde dolandırıcılık yapan pek çok web sitesi olduğunu söylemeliyim. Özellikle, kumar alanında çok sayıda dolandırıcı var. Bazı web siteleri sizi atabilir ve ardından büyük bir para kazanırsanız sizi yasak listesine ekleyebilir. Ancak Fairspin gibi her şeyin blockchain sistemine dayandığı ve istatistiklerin tüm kullanıcılar tarafından görülebildiği web sitelerinin var olduğunu duydum. Yakında tüm dolandırıcı sitelerin blockchain yüzünden boş kalacağını düşünüyorum. Bekleyip göreceğiz.
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst