Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Neden Erkek Kadının Gururuyla Oynar

  Esrarengiz.NET

  Moderator
  Katılım
  19 Ara 2017
  Forum
  539
  Tepki
  47
  Puan
  27
  Konum
  16 | Bursa
  Web
  esrarengiz.net
  Meslek
  webmaster
  Neden Erkek Kadının Gururuyla Oynar

  Merhaba Değerli Okurlarım, İstek Üzerine bu konuyu ele almak istedim. Kişilik meselesi bence, insanın kişiliği bozuksa bu erkek, bayan dinlemiyor ama bildiğim bir şey var Ya ondan faydalanırsın yada ona yol gösterirsin bu seçenekler arasında değişiyor. Faydalanmak isteyenin amacı bellidir ve kendisini açık açık belli ettirir. çok saçma konulardan konuşma boş yere seni seviyorum, aşkım, canım, hayatım ve benzeri gibi kelimeler sarf eder. Bu doğru değildir. Karşındakinin de bir gururu bir onuru olduğunu unutmamalısınız. Tabiri caizse 2 dakikalık zevk için onurunu gururunu kişiliğini kaybetmeyi göze alıyorsan diyecek bir şey bulamam herkes istediği hayatı yaşar diye düşünüyorum.

  Birde yol gösteren kişilik vardır. Karşısındakini anlayarak ona destek olarak onun mutluluğunu sağlamak için çaba harcayanlardır. Sizlerinde bildiği gibi artık dünyada bir sorun olarak göründüğü, Evli çiftlerin mutsuzluğu söz konusu, bu mutsuzluğu başka insanlarda arayanlar hüsrana uğrayabiliyor. bu hüsran mıdır yoksa ders midir bilemiyorum. Kimisi var ki Gururumla oynadın, gibi cümleler sarf edebiliyor. bunun evli biri olarak düşünürsek onun eşine yaptığına ne demeli yani dostlarım bazen insanlarımızın hayal dünyasına kendilerini çok fazla kaptırması iyi değildir. insan önce kendisine yakışanı yapacak yeri geldiğinde sever elbet de, yasak aşk tabiri ile adlandırılan olay insanın bazen hakim olamayacağı yerden vuruyor yani yürekten geliyor. Ama dediğim gibi insan kendisini ilk başta belli eder.

  Aslında konuşulacak bu konu hakkında çok şey var ama dediğim gibi istek üzerine yayınladım. ve kırıcı olmamak için dikkatli oldum ben laflarımı esirgemeyen biriyim. wmlik.com Ailesine İyi Forumlar.
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst