Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Minecraft | Rekt Nedir? Nasıl Atılır?

Forum
    186
    Tepki
    78
    Meslek
    Öğrenci
    • Merhabalar, bugün sizlere Minecraft'ta nasıl "Rekt" atılır bunu öğretmeye çalışacağım.
    İnternet'te Rekt ile ilgili çok az forum gördüm, aynı zamanda bir çok video var, ama incelemelerime göre hiç biri yeterli değil. Bende kendim birşeyler eklemek istedim, umarım faydalı olmuştur.

Öncelikle, Rekt nedir?

Rekt, Minecraft'ta rakiple savaşırken kullanılan terimlerden biridir. "Get Wrecked" Olarak ta bilinir. Türkçede"harap olmak" anlamına da gelir.
    Ama Minecraft'ta özel bir karşılığı vardır. Rekt atmak 'savaş esnasında rakibin size vuramadan sizin ona art arda vuruş yapmanıza' denir.

Peki ya Rekt Nasıl Atılır?

Rekt atmanın birden fazla yolu vardır. Oyuncular kendi yeteneklerine göre rakiplerine rekt atabilir. Örnek vermek gerekirse; Olta, Kar topu, Yumurta kullanılabilir.
    Bir yandan olta ile rakibinizin sprintini(koşuşunu) bozup, size yaptığı vuruşu engelleyip, bir anda kılıca dönerek ona rekt atabilirsiniz. Bu sayede rakibinizin size vurmasına müsaade etmeden ona rahatlıkla hasar vurabilirsiniz. Rekt atmak sadece bunlarla olmaz. Ayrıca rakibinizin etrafında dönerek vurmak, ok ile spam atışı yapmak gibi etkenlerde rekt atmanızı sağlayabilir. Ancak bunlar hatalı bir şekilde yapılırsa, karşı tarafta size Rekt atabilir.

Bu konumda sizlere Rekt Nedir, Nasıl Atılır? sorularını yanıtlamaya çalıştım. Umarım faydalı olmuştur.

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri