Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Merhaba Ben Erkan

Forum
    2
    Tepki
    1
    Meslek
    Öğrenci
    Merhaba Abilerim, Ablalarım, Kardeşlerim aranıza yeni katıldım. Adım Erkan ve çocukluğumdan beri bilgisayarlarla uğraşıyorum birçok kodlama dilini orta ve üstü seviyede bilmekteyim, birçok oyun sunucusunda geliştirici olarak görev yaptım, web yazılım, profesyonel tasarım, sosyal medya hizmetleri, e-ticaret hizmetleri, hosting ve domain hizmetleri ve daha sayamayacağım birçok iş yapmaktayım burası dışında birkaç forumda daha üyeliğim bulunmaktadır ve burayıda aktif olarak kullanacağım umarım hep beraber güzel ticaretler, güzel sohbetler ve muhabbetler yaparız. Yorumlara hakkınızda birkaç birşey ve yaptığınız ilerden kısaca bahsedebilir misiniz. Hepinizi tanımaktan memnun olurum. Teşekkürler İyi Forumlar Dilerim Hepinize.

• Beğen
    Reactions: CaN

CaN

Forum
    90
    Tepki
    45
    Meslek
    Serbest Meslek
    Merhaba erkan kardeşim aramıza hoşgeldin :) umarım kalıcı olursun.

Forum
    140
    Tepki
    125
    Meslek
    Freelance web & Coder
    Hoşgeldin Erkan, yeteneklerini görmek isteriz.

• Beğen
    Reactions: CaN
    instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri