Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • League Of Legends Güncellemeye Sitem!

Esrarengiz.NET

Moderator
    Forum
    539
    Tepki
    47
    Web
    esrarengiz.net
    Meslek
    webmaster
    League Of Legends Güncellemeye Sitem!
    Geçtiğimiz Günlerde yeni bir güncelleme duyurusu ile haberlere düşen popüler (LOL) isimli gizemli oyun kullanıcıları hayli sitem dolu! eski güncelleme yapısında bolca exp, ve ip, kazanmalarına sınır getiren ve yeni bir güncelleme ile bunları mavi öze dönüştüren Riot Gelişticileri hayli yogun olmalı :D

League Of Legends Güncellemesinde yenilikler?
    lol.jpg
    30. Seviyeyi Aş
    Şu anda 30 olan seviye sınırını kaldırıyoruz; artık oyunda bir seviye sınırı olmayacak! Ayrıca IP kazanma sistemini sizinle birlikte seviye atlayan, yenilenmiş bir ödül sistemiyle değiştiriyoruz.

Her oyundan sonra IP kazanmak yerine artık her seviye atladığınızda kapsül adı verilen, kilidi açık bir sandık kazanacaksınız. Bu kapsüller şampiyon kristalleri ve mavi öz içeriyor. Belirli seviyelere ulaştığınızdaysa cevher ve nadir ifadeler gibi özel ödüller elde edeceksiniz.
    Tüm bu değişiklikleri tek bir çatıda toplamak için IP ve mavi özü birleştirerek seviye atlama ve ganimet sistemlerini birbirine bağlıyoruz. Yeni ve masmavi özümüz, ganimet ve Mağaza da dahil olmak üzere eskiden IP ve mavi özün kullanıldığı her yerde geçecek. Mağaza'daki her şey eski IP tabanlı sistemle aynı bedellere sahip olacak. Örneğin, Kayn gibi yeni şampiyonlar 6300 Mavi Öz karşılığında açılacak.

Bunlar oyunun en eski sistemlerinden bazılarını etkileyecek çok büyük değişiklikler olduğundan, hepsini yakından takip edeceğiz. LoL'ün yeni temellerinin gücünü koruyabilmesi için bu sistemleri geliştirecek ve iyileştireceğiz.
    30. seviyenin ötesine geçtiğinizde yeni sistemin nasıl hissettirdiğiyle ilgili görüşlerinizi bize bildirin ve kapsüllerinizi açmayı unutmayın!

Kullanıcı Yorumlarından Örnek Alıntı Yaptım:
    (BLACK FELLA) İSİMLİ kullanısı diyorki?

[font=verdana, sans-serif]Yeni güncellemeyle birlikte şampiyon açmak aşırı zorlaşmış. Biraz önce 31. seviyeye ulaştım ve içinden sadece şampiyon (Vi) kristali çıktı. Onun da değeri 3780 mö ve mö de sanırım sadece level atladığımızda bize verilen kapsüllerden elde edebiliyoruz. Benim o şampiyonu açmam için daha fazla maç atarak level atlayıp yeni kapsüllerden çıkacak olan şampiyon kristallerini bozdurmam gerekecek. Kristalleri bozdurduğumumda da bana gelen mavi özler gerçekten çok az. Gördüğüm kadarıyla seviye atladıkça da gereken xp sayısıda artıyor. Bu da yeni şampiyon açmak isteyen oyuncular için gerçekten yorucu bir durum. Bir tane şampiyon açmak için neredeyse 50'den fazla maç atmak gerekiyor. Bu söylediğim de kapsülden çıkan rastgele 4800 mö den az bir şampiyon için. Eğer bizim istediğimiz şampiyon 6300 mö ise bu sayı daha da katlanıyor. Ayrıca ben bu oyunu oynarken sınırsız level olmaması özelliğini seviyordum. Bu şekilde oyuncular arasında sadece yeteneklere dayalı bir rekabet oluyordu. Ama şimdi daha yüksek seviyelere çıkmak için farklı bir rekabet de bu oyuna girmiş oldu. Bence bu League of Legends dediğimiz oyun tarzının çok çok dışında kalan bir durum. Yeni rünler içinse; daha henüz adapte olma aşamasındayız ve oyuna nasıl etkidiğini ilerleyen günlerde görebiliriz. Fakat sınırsız level ve şampiyon açımının zorlaşması beni gerçekten oyundan soğutan bir durum oldu.[/font]

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri