Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Kurumsal Seo'da Link Çıkışı ve Makale

Forum
    1
    Tepki
    0
    Meslek
    Web Master , PHP CODER
    Tanıtım yazıları seo çalışmalarında olmazsa olmazlardan birisidir. Burada diğer konularımız da olduğu gibi alınan sitenin değeri ve benzeri gibi durumlardan bahsetmek yerine nasıl almalı bunun üstünde durmak istiyoruz. Örnek vermek gerekirse bir haber sitesinden firma için tanıtım yazısı aldınız, muhakkak ki anahtar kelimenize link verdiniz buraya kadar aslında bir sıkıntı yok. Ama şunu düşündünüz mü aldığınız tanıtım yazısı ya sizin de sitenizin önüne geçerse ? İşte burada krizi fırsata çevirme durumu ön plana çıkıyor.

O yüzden aldığınız her tanıtım yazısında sadece gayeniz link çıkışı olmamalı. Tanıtıma eklettiğiniz resimler de muhakkak firmanızın logosu, telefon numarası ve web adresi olsun. Bir ziyaretçi aldığınız yazıya girdiğinde sizin markanızla göz göze geldiğinde muhakkak markanız bilinç altına yerleşecektir, bunun bir tanıtım makalesi olduğunu anladığında ise arama motorlarına girerek sizin markanızı arayacaktır. Aksi halde siz sadece web site den link çıkışı verirseniz, ziyaretçi makaleyi okur veya okumaz okusa dahi pek üstünde durmadan o siteden çıkacaktır. O yüzden her tanıtım yazısında önceliğimiz tanıtım içerisinde resim kullanmak ve firmanıza ait bir video gösterimine yer vermektir.

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri