Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Keşke Bir Heves Olsaydın

  Esrarengiz.NET

  Moderator
  Katılım
  19 Ara 2017
  Forum
  539
  Tepki
  47
  Puan
  27
  Konum
  16 | Bursa
  Web
  esrarengiz.net
  Meslek
  webmaster
  Keşke Bir Heves Olsaydın
  Bu gün bir müzik dinledim. Daha doğrusu dinleyen Erkek kardeşimdi hali ile benimde kulağıma hoş geldi sonrasında dinleye dinleye bir hal oldum Çok içten seslendiren bir yorum Sözlerini aradım ama bulamadım Aslında her insan yaşamıştır tarifi olmayan bir duyguyu ardından o duyguyu unutmak ister. Bilemiyorum bazen başarılı olmuşlardır bazen de başaramamışlardır. Bazen de başaranlar bir şarkıda o anı yaşamışlardır.
  Düşünüyorum da ”Keşke bir Heves olsaydın” Kelimesi bana yakışmıyor. Bende hiç heves olmadı ki bu cümleyle birleşim.
  Bir de eser içerisinde yapılan videoda sözler vardır bilirsiniz :) ”Yandı Yüreğim gülen Gözlerine” Sonra Cana doymadığın için Zalimsin, En sonunda hep ”olsaydın” yazarlar.
  Böyle düşünceler için şunu söylemek istiyorum ben artık inanıyorum. Eğer gerçekten sahip çıkmadıysan sevgine, aşkına sonrasında bu üzüntüler ne diye ? Acı çekmekten zevk mi alıyorsun ? Yada olur ya insan bazen acı çekmek ister o acı bedensel acıdır. Ruhsal acıyı dindirmek için bedenine verdiğin zarardır.
  Küçükken Bazı gençleri görürdüm kollarında hep çizik, bıçak darbesi, sigara yanığı.. Düşünürdüm acaba birileri mi yaptı ? Sonrasında Askerlik dönemlerimde biri ile tanıştık göründüğü gibi değildi Kollarında izler vardı.. Ona sordum bunlar ne diye ?
  Bana öyle şeyler anlattı ki o anda dondum kaldım. Ruhunun duyduğu acıyı dindirmek için beden acısını hissetmek istemiş ama ruhunun acısını dindirememiş, Çare bulamamış acısını dindiren bir şey yokmuş.. Hep arabesk dinler düşünürdü.
  Ben onu anlayabiliyorum. İşe Aslında Bu tür eserleri çıkaranların düşüncesini anlayabiliyorum.. Keşke Heves Olsaydın Kelimesinden arama motorlarına yada Youtube’ye yazdığınız zaman karşınıza çıkacaktır. Şimdi esen Kalın.
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst