Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Kadınların ve Çocukların ortak yanı

Esrarengiz.NET

Moderator
    Forum
    539
    Tepki
    47
    Web
    esrarengiz.net
    Meslek
    webmaster
    Kadınların ve Çocukların ortak yanı
    Çok güzel bir konuya değinmek istiyorum kadınlar ile çocukların birçok ortak yönleri vardır. Mesela başta ağlama konusu, sebep sayılmayacak bir şeyler için aniden ağlayabilme özelliğini hem çocuklar hemde bayanlar taşır.  bir anlam veremedim ben bu olaya kendilerine sorduğumda ise göz yaşı duyguları yansıtır demekle kalıyorlar.
    Diğer konu ise laf anlamamaları işte bu insanı bezdiriyor, bitiriyor adeta, neden ön yargılı ve laftan anlamazlar buna da bir mana bulamıyorum çünki bayanlar ve çocuklar bambaşka bir kişilikte yaratılmışlar biz erkeklerde bu duygular yok karşımızdakini anlarız anlamasak da onun isteği doğrultusunda hareket ederiz.
    Gelelim Kıskançlığa bunu demeden geçemeyeceğim. Kıskançlığın da seviyeleri vardır öyle olmadık yerde kıskançlıklar bence saçma yolda sevgilinle yada eşinle yürüdüğünü düşünürsek ilgini çeken bir şey olur oraya odaklanır sın, ne var orada niye bakıyorsun gibi sözler mesela, bence bu çok saçma, Sonuçta insanız bakımlı olmamız temiz olmamız lazım, Kılık kıyafetine dikkat ettiğin de neden bu kadar süsleniyorsun dikkat ediyorsun kime kendini göstereceksin diye hitamlar da bulunurlar. Bayanları çok iyi anlıyorum diyen ben. Dışarıdan bakıldığı gibi değilmiş demekle kalıyorum içerisi anlatılacak gibi bir hal değil. Ama kızmıyorum herkesin bir yapısı var onları o şekil de kabul etmemiz lazım.  bilemiyorum başlığa uygun bir içerik mi diye ama açık açık konuşamıyorum ne yapayım yoksa çok sert yanıtlar alırım bu konu ile alakalı herkesin savunma hakkı vardır. Yani kısaca demek istiyorum ki siz bayanlar çocuk gibisiniz. Gerçek yada değil Bunlar benim fikirlerim.
    Daha alışverişlerinizi, isteklerinizi kaleme almadım onları alsaydım düşünemiyorum.. :) :m08:

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri