Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • İş Kurmak Neden Bu Kadar Zor?

sonarbold

Moderator
    Forum
    69
    Tepki
    33
    Meslek
    Web geliştirme
    Mrb arkadaşlar, ben de internette kendi işimi kurmak istiyorum, ortak arıyorum ama bulamıyorum. Forumlardan bulan birçok arkadaşım oldu ama ben bulamıyorum. Aklıma bir işte gelmiyor, genelde birçok şeyi yapabiliyorum (site) ama ne yapsam bilemiyorum. Yapmaya yapardım ama güvenilir bir ortak bulamadım henüz, birisi yardım etsin.

Rubik Dijital

Yazılımcı-Grafik Tasarımcı-Seo-Dijital Reklamcı
    Grafik Tasarımcı
    Yazılım Uzmanı
    Forum
    80
    Tepki
    52
    Meslek
    Webmaster/Yazılım Geliştirici / Grafik Tasarımcısı/Seo Uzmanı/Dijital Reklamcı
    Mrb arkadaşlar, ben de internette kendi işimi kurmak istiyorum, ortak arıyorum ama bulamıyorum. Forumlardan bulan birçok arkadaşım oldu ama ben bulamıyorum. Aklıma bir işte gelmiyor, genelde birçok şeyi yapabiliyorum (site) ama ne yapsam bilemiyorum. Yapmaya yapardım ama güvenilir bir ortak bulamadım henüz, birisi yardım etsin.
    ortak aradığınız işin içeriğinin ne olduğu önemli ne işi kurmak istiyorsunuz ve elinizdeki miktar aslında parayada gerek yok ama siz eğer ben ofis tutacağım baya şirket kuracağım diyorsanız para önemli

Rubik Dijital

Yazılımcı-Grafik Tasarımcı-Seo-Dijital Reklamcı
    Grafik Tasarımcı
    Yazılım Uzmanı
    Forum
    80
    Tepki
    52
    Meslek
    Webmaster/Yazılım Geliştirici / Grafik Tasarımcısı/Seo Uzmanı/Dijital Reklamcı
    freelencer olarak çalışmayı öneriyorum size forumlarda ortam yapın kendinize

sonarbold

Moderator
    Forum
    69
    Tepki
    33
    Meslek
    Web geliştirme
    ortak aradığınız işin içeriğinin ne olduğu önemli ne işi kurmak istiyorsunuz ve elinizdeki miktar aslında parayada gerek yok ama siz eğer ben ofis tutacağım baya şirket kuracağım diyorsanız para önemli
    Hocam direkt ofis tutmaktan bahsetmiyorum tabii ki, haklısınız elbette ama başlangıç sermayesi gerek tabii ki bu iş için. Bir internet sitesi, SaaS teknolojiler âlakâlı.

Karpuz Official

Moderator
    Forum
    54
    Tepki
    65
    Meslek
    WebMaster/YazılımUzmanı/GrafikTasarım/SeoDanışmanı/Reklamacı

Celil

Admin
    Forum
    2,430
    Tepki
    1,036
    Meslek
    SEO Uzmanı
    İnternetten bulup tanışabileceğiniz bir ortakla işe girmenizi pek tavsiye etmem. Kendi başınıza bir iş oluşturmayı deneyin. Tavsiyem bütçe çıkartmak için al sat yapıp parayı katlamanız. Sonrasında iş için gerekli parayı topladığınızı düşündüğünüzde zaten kapılar açılacaktır size.

Admin

Admin
    Forum
    1,228
    Tepki
    502
    Web
    esrarengiz.net
    Meslek
    Web
    Merhaba kurmak istediğin iş nedir? bir karara varabildin mi?
    İş kurmak için bütceniz nedir?
    (Genelde birçok şeyi yapabiliyorum (site) demişsiniz! Neler yapabildiğinizle alakalı biraz bilgi verirmisin? yardımcı olmak isterim.

sonarbold

Moderator
    Forum
    69
    Tepki
    33
    Meslek
    Web geliştirme
    Merhaba kurmak istediğin iş nedir? bir karara varabildin mi?
    İş kurmak için bütceniz nedir?
    (Genelde birçok şeyi yapabiliyorum (site) demişsiniz! Neler yapabildiğinizle alakalı biraz bilgi verirmisin? yardımcı olmak isterim.
    Hocam bütçeyi ayarlayıp ilk size haber vereceğim. Şu anda yok sayılır ama biraz biriktirdikten sonra herhalde hayalimdeki şey için yeterli olacaktır. Fikiri de size danışacağım ama önce gereklilikleri yerine getiriyim.

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri