Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • iPhone X kamerasıyla görünmezlik maskesi yaptı

  iPhone X kamerasıyla görünmezlik maskesi yaptı
  Wmlik Teknoloji Haberleri
  Gelişen Teknoloji'nin Yüzü Japonya’da bir oyun geliştiricisinin iPhone X için yaptığı uygulama oldukça ilgi çekti. iPhone X’in TrueDepth kamerasını kullanarak yüzünü görünmez hale getirdi.
  iPhone X'in ön kısmındaki çıkıntıda bulunan sensörleri sanat ve oyun alanlarında büyük bir potansiyel sunuyor. Japon bir oyun geliştiricisi olan Kazuya Noshiro, TrueDepth kamerayı kullanarak yeni bir şey keşfederek kendi yüzünü görünmez yapmayı başardı.
  [attachment=64]
  Uygulamanın geliştiricisi Kazuya Noshiro, aşağıdaki video da izleyebileceğiniz üzere gözleri ve ağzı hariç tüm yüzünü sensörler sayesinde sildi. Noshiro, “optik kamuflaj” adını verdiği uygulamanın tam olarak ne işe yarayacağını bilmediğini söylüyor. Noshiro yüzünü nasıl görünmez yaptığını bir sır gibi saklıyor. Ancak geliştirici, bir takipçisinin “Kamerayı arka planın ön-kaydını yapacak biçimde mi sabitledin?” sorusuna olumlu yanıt verdi.

  Japon oyun geliştiricisi muhtemelen ilk etapta arka planı kaydediyor, sonrasında ise gözleri ve ağzı hariç tüm yüzünü görüntüden silerek arka planı ekliyor. iPhone X'in hareket sensörleri sayesinde kamera hareket ederken bu işlem sürdürülebiliyor.

  Geliştiricinin bu uygulaması her ne kadar işe yaramaz gibi görünse de Snapchat için popüler bir filtre olacağa benziyor. Bu ilginç numara ile iPhone X'in ön kamerasındaki sensörlerin potansiyelini bir kez daha görmüş olduk.
   

  Ekli dosyalar

  • iphone.jpg
   iphone.jpg
   13.5 KB · Görüntüleme: 183
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst