Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • ilan sitesi acil yardım lütfen

Forum
    10
    Tepki
    0
    Meslek
    turizm
    arkadaşlar herkeze merhaba ilanium.com diye bir ilan sitesi kurdum fakat sitede mağaza açtım mağazayı tıklayınca başka site açılıyor ama link mağazanın linki subdomain falan herşey tamam nasıl çözebiliriz site ilanium.com örnek mağaza bıraktım deneyebilirsiniz

Forum
    2
    Tepki
    2
    Web
    www.mustafaisik.com.tr
    Meslek
    E-Ticaret
    aynı ip üzerinden yayın yaptığı için olabilir. Hosting ayarlarında cron işlemler kapalı olabilir hosting paylaşımlığı olduğu içinde farklı bir site gözükebilir.

Forum
    10
    Tepki
    0
    Meslek
    turizm
    arkadaşlar herkeze merhaba ilanium.com diye bir ilan sitesi kurdum fakat sitede mağaza açtım mağazayı tıklayınca başka site açılıyor ama link mağazanın linki subdomain falan herşey tamam nasıl çözebiliriz site ilanium.com örnek mağaza bıraktım deneyebilirsiniz
    yok olmadı herşey yolunda
    beyazotomotiv.ilanium.com ama açılan sayfadaki içerik farklı

Forum
    10
    Tepki
    0
    Meslek
    turizm
    aynı ip üzerinden yayın yaptığı için olabilir. Hosting ayarlarında cron işlemler kapalı olabilir hosting paylaşımlığı olduğu içinde farklı bir site gözükebilir.
    yok olmadı herşey yolunda
    beyazotomotiv.ilanium.com ama açılan sayfadaki içerik farklı

Forum
    140
    Tepki
    125
    Meslek
    Freelance web & Coder
    Merhaba Serdar,
    Tam olarak ne olmasını istiyorsun? Sorunu tam yazabilir misin, daha net anlayalım ve doğru yönlendirme yapalım... Beyazvb.. şeyle ilgin yok mu mesela??

Forum
    10
    Tepki
    0
    Meslek
    turizm
    Merhaba Serdar,
    Tam olarak ne olmasını istiyorsun? Sorunu tam yazabilir misin, daha net anlayalım ve doğru yönlendirme yapalım... Beyazvb.. şeyle ilgin yok mu mesela??
    hayır üye gibi mağaza açtım subdomain açılıyor ama açılan sayfada başka internet sitesi çıkıyor mağaza domaini açılmıyor sitem ilanium.com bakabilirsiniz orda 1 adet mağaza var tıkladığınızda anlıcaksınız

Forum
    140
    Tepki
    125
    Meslek
    Freelance web & Coder
    Kullandığın scriptten kaynaklanıyor olabilir. (Free scriptlerle olan bir sorundur genelde)
    Evet farklı bir site geliyor, href kodlarını tek tek incelemişsindir, incelemesinden bak mutlaka. Linklerin hatasızsa javascriptle kod çekiyor/gömüyor olabilirler. Kaynak kodunda innerHTML araması yapmak gerekebilir.

Şuan cepten giriyorum, iş seyahatinde mobilize durumdayım. Bilgisayardan bol vakitte sağlıklı incelemek gerekir. (İlk fırsatta bakacağım bende)

Forum
    10
    Tepki
    0
    Meslek
    turizm
    Kullandığın scriptten kaynaklanıyor olabilir. (Free scriptlerle olan bir sorundur genelde)
    Evet farklı bir site geliyor, href kodlarını tek tek incelemişsindir, incelemesinden bak mutlaka. Linklerin hatasızsa javascriptle kod çekiyor/gömüyor olabilirler. Kaynak kodunda innerHTML araması yapmak gerekebilir.

Şuan cepten giriyorum, iş seyahatinde mobilize durumdayım. Bilgisayardan bol vakitte sağlıklı incelemek gerekir. (İlk fırsatta bakacağım bende)
    valla okadae detay anlamıyorum acamiyim ama beraber çözersek sevinirim

Forum
    140
    Tepki
    125
    Meslek
    Freelance web & Coder
    arkadaşlar yardımcı olabilecek varmı?
    Bu scripti derhal terketmenizi öneririm... Bildiğin hacklink yemiş, kasti müdahale var. Ayrıca google de girişte de güvensiz'e atıyor. Daha temiz ve güvenilir alt yapılar bulmanızı tavsiye ederim.

Screenshot_1.png

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri