Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Huawei, Nokia'ya servet ödeyecek!

  Huawei, Nokia'ya servet ödeyecek!

  Son zamanalrda ciddi bir çöküş yaşayan Nokıa, yine de hakimiyeti eline almış durumda. Apple, Samsung, LG, Xiaomi gibi fünlü firmaların ardından Nokia güçlü patenleri elinde bulundurduğu herkese kanıtladı. Nokia, Huawei'ye patentleri vermeyi kabul etti!
  Öncesinde fazla popülaritesi olan Nokia'nın şimdi eskisi kadar bir popülaritesi yok ama şirket, hakimiyeti, elinde bulundurduğu patentlerle yeniden kanıtladı. Mobil cihazlarda farklı donanımlara olan ihtiyacı azaltmaktan, pil ömrünü ve sinyal gücünü artırmaya kadar uzanan, üreticilerin daha iyi ürünler geliştirebilmesi için gereken önemli patentleri elinde bulunduran Nokıa, patentleri Huawei'ye satmayı kabul etti.
  [attachment=37]
  Huawei ve Nokia arasında gerçekleşen anlaşmanın finansal boyutu açıklanmadı ancak, önceden piyasa büyük rol oynan telefon üreticisi Nokıa'ya, Huawei'in her yıl yaklaşık 300 milyon dolar ödeyeceği konuşuluyor.
   

  Ekli dosyalar

  • teknoloji.jpg
   teknoloji.jpg
   27.1 KB · Görüntüleme: 134
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst