Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Html-Css-Bootstrap ile Yazılmış siteye yönetim paneli yapılacak

Rubik Dijital

Yazılımcı-Grafik Tasarımcı-Seo-Dijital Reklamcı
    Grafik Tasarımcı
    Yazılım Uzmanı
    Forum
    80
    Tepki
    52
    Meslek
    Webmaster/Yazılım Geliştirici / Grafik Tasarımcısı/Seo Uzmanı/Dijital Reklamcı
    Şuan için @storyman İle anlaştık alanında uzman biri.

Son düzenleme:
    Forum
    140
    Tepki
    125
    Meslek
    Freelance web & Coder
    Merhaba,
    Konuya müdahil olmak istedim, kızmak yok...
    Madem bu sektörde çok bilginiz var işleyişin de böyle olmaması gerektiğini bildiğinizi umuyorum.

-Bütçe aralığını veya tutarını siz belirtirsiniz,
    -Süre koyarsınız,
    -Talep toplar referans/portfolyo istersiniz-Ücretin yarısı işe başlar iken (!) Yarısı da, test işlemi başarılıysa teslim esnasında ödenir. Aksi halde minör/majör revize istenilebilir.
    -İş teslim süresinden önce teslim olayını da ilk defa duyuyorum ????

Üzgünüm ama dikkatli kodlama yapıp zaman ayıracak ciddi kişileri bu ilanla çok zor bulursunuz, benden söylemesi... (Bana göre yapılacak iş her ne kadar basit olsa da)
    Alıcıya hayırlı olsun..

Rubik Dijital

Grafik Tasarımcı
    Yazılım Uzmanı
    Forum
    80
    Tepki
    52
    Meslek
    Merhaba,
    Madem bu sektörde çok bilginiz var işleyişin de böyle olmaması gerektiğini bildiğinizi umuyorum.

-Süre koyarsınız,
    -Talep toplar referans/portfolyo istersiniz-Ücretin yarısı işe başlar iken (!) Yarısı da, test işlemi başarılıysa teslim esnasında ödenir. Aksi halde minör/majör revize istenilebilir.

Üzgünüm ama dikkatli kodlama yapıp zaman ayıracak ciddi kişileri bu ilanla çok zor bulursunuz, benden söylemesi... (Bana göre yapılacak iş her ne kadar basit olsa da)
    Alıcıya hayırlı olsun..
    Ben burada resmi bir iş yapmıyorum ancak haklısınız eğer resmi bir iş yapacak olsaydım firmalar var çok fazla. Freelancer sitelerinde genelde öğrenciler ve gelişmek isteyenler olur tabii bu profesyoneller yok demek değil ben süre ve fiyata kendisi karar versin istedim sıkmak istemiyorum. İş sonunda güzel bir i çıkaran arkadaşa hediyem olacak dedim evet, ama daha önce görmemiş olmanız bunu görmeyeceğiniz anlamına gelmez, öğrenci ve gelişim çağındaki insan için bunun bir moral olacağını düşündüm.

Eleştiriniz için teşekkürler

Rubik Dijital

Grafik Tasarımcı
    Yazılım Uzmanı
    Forum
    80
    Tepki
    52
    Meslek
    Merhaba,

-Süre koyarsınız,

Alıcıya hayırlı olsun..
    ama eğer böyle yapmamı isterseniz yaparım :D

Forum
    140
    Tepki
    125
    Meslek
    Freelance web & Coder
    ama eğer böyle yapmamı isterseniz yaparım :D
    Bence yapın, çünkü biraz ucuza çırak düşürmek gibi olmuş ???? Eee çırağın işi de çırak gibi çalışır????????
    Not: Eleştirimi yanlış anlamayın lütfen, emeğin karşılığını bulması adınaydı... Elbette fiyatta da uçmamak gerekli o ayrı konu

Rubik Dijital

Grafik Tasarımcı
    Yazılım Uzmanı
    Forum
    80
    Tepki
    52
    Meslek
    Bence yapın, çünkü biraz ucuza çırak düşürmek gibi olmuş ???? Eee çırağın işi de çırak gibi çalışır????????
    Not: Eleştirimi yanlış anlamayın lütfen, emeğin karşılığını bulması adınaydı... Elbette fiyatta da uçmamak gerekli o ayrı konu
    haklısınız bizde çırağız daha işimizde çırak gibi olur. :)

Forum
    140
    Tepki
    125
    Meslek
    Freelance web & Coder
    Eleştirel yaklaştım ama tanışmış olduk arkadaşla. Çok iyi ve ılımlı bir genç arkadaşımız, ben şahsen tanıştığımıza sevindim. ????

Esen kal Rubik Dijital, yine görüşelim????

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri