Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Hard Point bağımlılık yaratan oyun

Forum
    1
    Tepki
    0
    Meslek
    öğrenci
    Merhabalar oyunum google play store'da yayınlandı . Deneyip fikirlerinizi ve deneyimlerinizi paylaşmanız benim için çok önemli şimdiden çok teşekkür ederim :)

genis.png

Oyunun açıklaması :
    Dışarıdan gelen noktanın rengine göre ekranın ortasında duran ana noktaları, ekrana tıklayarak yer değiştirmelisiniz.

Puanınız arttıkça noktaların geliş hızları ve yönleri değişecek.

Bu zorlu oyunda yaptığınız yüksek skorları arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın.

Sürekli çıkan sıkıcı reklamlar yok :)

Oyunun Linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sanalkasif.HardPointoyunu

Forum
    40
    Tepki
    10
    Meslek
    Developer
    ulan nasıl bir saçma forum ben tanıtımı yapınca konumu siliyor modlar burda bile adam kayırıyorsunuz.

Esrarengiz.NET

Moderator
    Forum
    539
    Tepki
    47
    Web
    esrarengiz.net
    Meslek
    webmaster
    ulan nasıl bir saçma forum ben tanıtımı yapınca konumu siliyor modlar burda bile adam kayırıyorsunuz.
    Aynı konuyu 50 kere açarsan silinir tabi, forum düzeni nedir, forum kuralları nedir, bilmeden okumadan iş yaparsın birde haklı gibi burada modları ve forumu karalarsın. İyimiş böle ya.

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri