Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Google’ye 425 milyon dolarlık fatura

Forum
    105
    Tepki
    4
    Meslek
    Cnc Operatör
    Google geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu açıklama ile Huawei’nin Android lisansını askıya aldığını bildirmişti. Sadece bununla kalmayıp Google servislerinden de yararlanamayacağı kararından sonra herkesin gözü Huawei çevrilmişken, Google’de bu açıklamasından nasibini aldı.

huawei-işletim-sistemi.jpg

Dünyada en fazla telefon satan ikinci şirket konumu ve 500 milyon kullanımda olan telefona sahip olan Huawei, Google Play Store üzerinden kazanmış olduğu gelirlerden mağdur olacak. Android lisansının askıya alınması ile birlikte Google’ye 425 milyon dolarlık fatura kesildi. Huawei cihazlarda Android işletim sistemini kullanmayacak olması Google’nin akıllı telefon sektöründeki konumunu da etkileyecek. Huawei telefonları kullanıcısının %52’si Çin’de olması ise ayrı bir konu tabi.

https://esrarengiz.net/attachments/google-huawei-jpeg.1329/?hash=5f823557669017ffbd39a7505de13373

Google’ye ikinci fatura kapıda!

Bu askı kararından sonra Google’ye ikinci fatura da kapıda. Huawei’nin kendi işletim sistemi ile ortaya çıkması, Android işletim sisteminin hakim olduğu pazarı da etkileyecek. Ve tüm bu gelişmeler sadece bununla kalmayacak, ileride karşımıza Huawei gibi bir çok şirketinde bu hareketi yapacağının sinyali de şimdiden verilmiş oldu.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Celil

Admin
    Forum
    2,430
    Tepki
    1,036
    Meslek
    SEO Uzmanı
    https://esrarengiz.net/attachments/1559184703423-png.1336/

Huawei yeni işletim sistemi “ArkOS” için patent almış. Hadi hayırlısı ????

Forum
    105
    Tepki
    4
    Meslek
    Cnc Operatör
    Huawei, risk alarak buna adim atti ama iyi yapti. Fitili atesledi kisa surede bir cok firma bunu takip edecek ve her seyi degistirecekler .
    Bakalim ikinci firma kim olacak ????

Celil

Admin
    Forum
    2,430
    Tepki
    1,036
    Meslek
    SEO Uzmanı
    Huawei, risk alarak buna adim atti ama iyi yapti. Fitili atesledi kisa surede bir cok firma bunu takip edecek ve her seyi degistirecekler .
    Bakalim ikinci firma kim olacak ????

Xiaomi, OPPA gibi çin firmaları yavaş yavaş geçecektir. Samsung en son android lisansını yenilemişti ???? Onlarda yavaştan çalışmalar başlamışlardır.

Forum
    105
    Tepki
    4
    Meslek
    Cnc Operatör
    Xiaomi, OPPA gibi çin firmaları yavaş yavaş geçecektir. Samsung en son android lisansını yenilemişti ???? Onlarda yavaştan çalışmalar başlamışlardır.

Cin ayri bir dunya oldu her zaman evet. Ki kendine ait sosyal medyalar, kendine ait alisveris sistemleri ve dahasi. Simdi dedigin gibi olacak belki de Abd ile arasinin boyle olmasi bu yonlerde etkilerini gosterecek.

Celil

Admin
    Forum
    2,430
    Tepki
    1,036
    Meslek
    SEO Uzmanı
    Şimdi bu ekonomi savaşında alakası olmasa bile mızrak Türkiye’yede gelecek. Acaba neler yaşanacak önümüzde…

Forum
    105
    Tepki
    4
    Meslek
    Cnc Operatör
    Şimdi bu ekonomi savaşında alakası olmasa bile mızrak Türkiye’yede gelecek. Acaba neler yaşanacak önümüzde…

Ekonomi savas her seyi etkiler, en buyuk etkilerinden bir tanesi bu aslinda . Bizi sarsmaz bu konular, teknolojiye dair ne varsa ithal bu gunde disaridan aliyoruz yarinda disaridan aliriz.

Celil

Admin
    Forum
    2,430
    Tepki
    1,036
    Meslek
    SEO Uzmanı
    Haklısın abi, ama şöyle bir problem var diyelim ki çin dese abdden ürün alma aynısını abdde çinden alma derse orada problem çıkabilir bence.

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri