Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Erkek Sevgili Arayan Bayanlar

  Esrarengiz.NET

  Moderator
  Katılım
  19 Ara 2017
  Forum
  539
  Tepki
  47
  Puan
  27
  Konum
  16 | Bursa
  Web
  esrarengiz.net
  Meslek
  webmaster
  Erkek Sevgili Arayan Bayanlar
  Konu başlığımız ilginç bana göre, Çünkü devir öyle bir devir olmuş ki.. Erkek sevgili arayan bayanların ilanlarını görmemiz mümkündür. Bir insan sanal ortamda görmediği, duymadığı kişiye nasıl hisler besler ve nasıl bağlanır pek anlam veremediğim bir konu olsa gerek..
  Ama sonuç itibari ile gözle görülür bir olaydır bu erkek sevgili arayan bayanların var oluşu.. Özellikle sesli chat sitelerinde buna sıklıkla rastlanılır. Çünkü sesli chat veya sesli sohbet imkanı sağlayan sitelerin özellikleri bu konuya hemfikirdir. Görüntülü, Sesli, ve yazılı konuşma sistemine sahip bir sitede bu bayan ve bayların arayışlarını daha da kolaylaştırır diye düşünüyorum.
  Kimi insanımız sohbet platformlarına zaten bu düşünce ile girdiklerini ve bu konu üzerinde yoğunlaştıklarını görebiliyorum. Her bayan için aynı şeyi kesinlikle söyleyemem çünkü gayesinin sadece vakit geçirmenin yanı sıra eğlenmenin mantığını taşıyan eğitimli, olgun şahsiyetli bayanların da bu sitelerde olduğunu görebiliyorum.
  Eskiye nazaran baktığımız zaman yeni nesil gayet iyi.. Eski bir site olup yeni yapılandırma içerisinde olan bir site den söz etmek istiyorum. Zamanında çok emek sarf ettiğim ve yıllarımı gelişmesi, kalite kazanması yolunda hizmet olanağı verdiğim bir site.. Bundan bir kaç hafta önce Sitede AŞK’ı yasak edildiğini gördüm. Tebrik ettim.
  Çünkü hayali duygular ve hisler içerisinde olup kıskançlık triplerine girip doğru amaçlar ile gelen kullanıcı kitlesine engel olup onu siteden dışarı atmasına engel olabilmek için yapılmış en iyi bir adımdır Aşkı yasak etmeleri..
  Bu benim düşünceme gayet olanaklı bir konudur. Evet arkadaşlar eğer halen bu zihniyeti taşıyan arkadaşlarımız olursa yorum kısmından tanışma mesajı yayınlayabilirler. Yada Tanışma' alanına ulaşarak dilediği gibi insanlar ile tanışabilir, onlarla güvenli bir sohbet edebilirler. Saygı ve sevgilerimle..
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst