Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • En iyi Bitcoin borsası - Binance

Forum
    115
    Tepki
    0
    En iyi Bitcoin borsası - Binance

Herkese merhabalar. Bugün Bitcoin yatırımcılarını çok yakından ilgilendiren bir site tavsiyesinde bulunacağım. Bu site ile birlikte, en cazip komisyon oranları ile bitcoin alıp satabilirsiniz.

Binance adlı bitcoin borsasında komisyon oranları sadece % 0.05 şeklindedir. Diğer sitelerde bu oran % 0.15 ila % 0.25 arasında değişmektedir. Dolayısıyla düşük komisyon oranları ile bitcoin ve altcoinleri alıp satmak isteyenler, hiç tereddüt etmeden Binance tercihinde bulunabilir.

Binance.com/?ref=11310799 sayfasına bağlandıktan sonra, register yani kayıt olma butonuna tıklayınız. Sisteme kayıt olmak, birkaç saniyenizi alacaktır. Arzu eden herkes, bir dakikadan az bir süre içerisinde, Binance kaydını gerçekleştirebilir. Binance platformuna kayıt olmanız, en avantajlı fiyatlarla bitcoin ve altcoin alıp satmanızı sağlayacaktır.

Akıllı telefonunuzu kullanarak bitcoin işlemleri yapmak isterseniz, yine Binance ile çalışabilirsiniz. Zira Binance adlı bitcoin borsasının harika bir mobil uygulaması vardır. Bu mobil uygulama sayesinde, işlemlerinizi hem güvenle hem de kolay bir biçimde tamamlayabileceksiniz.

Birçok borsada olmayan altcoinler, Binance içerisinde sizleri bekliyor. Buradan dilediğiniz altcoin için tek tuşla yatırım yapma şansı bulabilirsiniz.

Son dönemlerde iota coin oldukça popüler bir hale geldi. Iota coin alıp satmak isterseniz, Binance sistemine kayıt olmanızı tavsiye ederiz.

Şık, sade ve bir o kadar da kullanışlı bir arayüzü olan Binance, konu başlığımızda da vurgulamış olduğumuz gibi en iyi bitcoin borsasıdır.

https://www.binance.com/?ref=11310799

Forum
    3
    Tepki
    0
    Meslek
    Esnaf
    Ben bitcoin yatırımları ve diğer koinler için Binance'yi sağlıklı bir borsa olarak görmüyorum. Üyelerin de kötü bir izlenim bırakan bir borsayı tercih etmem de hem Thodex Binance'ye göre borsa anlamında biraz ağır basıyor.

Forum
    5
    Tepki
    1
    Meslek
    Teknoloji
    Ben bitcoin yatırımları ve diğer koinler için Binance'yi sağlıklı bir borsa olarak görmüyorum. Üyelerin de kötü bir izlenim bırakan bir borsayı tercih etmem de hem Thodex Binance'ye göre borsa anlamında biraz ağır basıyor.
    Bende öyle düşünüyorum Thodex diğer borsalara göre daha iyi

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri