Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Diş çıkarma belirtileri nelerdir? Nasıl hafifletilir?

Forum
    113
    Tepki
    18
    Meslek
    Ev Hanımı
    bebekte-dis-cikarma.jpg

Diş çıkarma belirtileri nelerdir? Nasıl hafifletilir?

Bebeğin diş çıkarma döneminde ki huzursuzluk hem bebeği hem anne babayı yorabilir. Buna bir de uykusuz geceler eklendiği zaman iş daha çok zorlaşabilir. Her bebeğin diş çıkarma zorlukları ayrı ayrı olabilir ama belirtiler bir hafta önceden kendini göstermeye başlar. Diş çıkaran çocuklarda genel olarak soğuk uygulanır

Diş çıkaran çocukların en belirgin özelliği kızarıklık ve şişkinlik tir.
    Diğer belirtiler şunlardır:

Huzursuzluk, ağlama huysuzluk
    Sürekli bir Salya akışi.
    Uykusunda sürekli uyanma
    Ağzına herhangi bir şey getirerek kaşımaya çalışma

Diş çıkarma belirtileri nasıl hafifletilir?

Elinizi soğutarak dişinin çıktığı yere hafif hafif masaj yapabilirsiniz

ona kemirmesi için havuç salatalık gibi meyveler verebilirsiniz tabii bu ebeveyn gözetimi altında olmalıdır.

Diş çıkarma döneminde bebeğinizle daha çok oynamanız ona sarilmaniz ağrısını azaltabilir.

Forum
    12
    Tepki
    1
    Meslek
    dijital pazarlama uzmanı
    Arkadaşlar cocuklarımızın dıslerıne dıkkat edelım cok onemlı bır konu bence. ben dıkkat etmedım baya sarardılar cok kotu gozukuyorlar diş beyazlatma fıyatlarını ogrendıkten sonra gıdıp yaptırmayı dusunuyorum..

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri