Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Dertli Bir Bayan

Esrarengiz.NET

Moderator
    Forum
    539
    Tepki
    47
    Web
    esrarengiz.net
    Meslek
    webmaster
    Dertli Bir Bayan
    Hayat koşullarından dolayı mıdır, dert, acıdan dolayı mıdır bilmiyorum ama her gün oturduğum adresin üzerinde gördüğüm kadın beni düşündürüp üzüyor. Kadın 45 yaşlarında 2 erkek çocuk annesi.. Bundan 3 yıl önce eşini kaybetti.. Bilemiyorum hangi nedenle ama kaybını biliyorum. Bir oğlu askerde iken halini her gördüğümde perişan olur dua ederdim.  Evi Girişin üstü yani 1. Kat küçük bir balkonu var sürekli o balkonda oturur, Arabesk şarkılar dinler. Arabesk şarkılar da Öyle böyle değil..
    Her biri akıllara zarar dinleyip de kendine zarar vermemek mümkün değil. Her ne ise her gördüğümde Ufak bir müzik seti ile hep arabesk dinler ve dalar gider. Bazen gördüğümde ise Başında Beyaz bir baş örtü ve elinde tesbih ellerini açar dua eder hallerini de görüyorum.
    Düşünüyorum acaba onu bu hayatta yalnız bırakan eşine mi ağlıyor için için, Yoksa iki oğlu ile hayata tutunmak için mücadele verdiği hayata mı ağlıyor. Anlam veremiyorum.
    Maddi durumları pek iyi değil gördüğüm kadarı ile bir oğlu  çalışmıyor yaşı 20 civarı olmasına rağmen halen çocuksu duygular yaşayıp hayatı tozpembe gördüğünü sanıyorum. Diğer oğlu da halen hayata atıldığını bilemediğini sanıyorum.. Oda hayatı toz pembe yaşayan biri diyebilirim.
    Ama işte olan kime oluyor ? Anneye o kadın o vaziyette iken ben üzülüyorum ve dua ediyorum.. Fazla da bu konuyu genişletip sizleri de düşündürmek istemiyorum. Saygı ve Sevgilerimle.

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri