Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • DA: 14 PA:14 Olan Blog Sitesinden Ücretsiz Backlink

Forum
    2
    Tepki
    0
    Meslek
    webmaster
    Merhaba arkadaşlar, Tekno Korsan sitemizde konulardan ücretsiz backlink veriyoruz!

Yapmanız gerekenler;

* Tekno Korsan sitesine giriyoruz.
    * Herhangi bir konuya yorum yapıyoruz. (Çok iyi, güzel, vs.) şeklinde yorumlar onaylanmaz.
    * Konu altında Hangi konuya yaptıysanız o konu linkini bırakıyorsunuz.

NOT; Yorum eklerken site linki teknokorsan.com şeklinde değil https://teknokorsan.com şeklinde olmalıdır.
    NOT 2; Yorum seçme hakkım saklıdır.

N22DH7.png

zL8W1R.png

Forum
    29
    Tepki
    0
    Meslek
    Web
    indexi düşük, DA PA değerleri düşük değerde.
    NOT 2; Yorum seçme hakkım saklıdır.
    yazmışssınız. Bende Site seçme hakkımı kullanarak sitenizi seçmiyorum. Teşekkürler.

Admin

Admin
    Forum
    1,228
    Tepki
    502
    Web
    esrarengiz.net
    Meslek
    Web
    Bu ne kafa? gel ben sana benim web sitelerimde ücretsiz link çıkıyım. Egonu biraz daha tatmin edebilecekmisin bakayım. :) Bu nasıl boş insanlıktır ya.
    Paylaşım yaptığınız konu herkese açık bir konudur bu konuda olumlu / olumsuz mesajlarda yer alabilir herkesin fikri, düşüncesi bir olmayada bilir! @Nokta'da burada @ScriptEvin NOT 2; Yorum seçme hakkım saklıdır.
    Mesajına cevaben / @Nokta =Bende Site seçme hakkımı kullanarak sitenizi seçmiyorum. Teşekkürler. demiş!
    Karşılık olarak (Bu nasıl boş insanlıktır ya) insanlığı küçük düşürecek sözleriniz hiçte hoş bir durum degil! insanlık derken sizde bir insan olduğunuzu unutmayınız:!
    2'si paylaşım yaptığınız konuda bir websiteniz varsa ve bununla ilgili yorumlarda bulunan diğer kullanıcılara lütfen saygılı olalım!
    webmaster bilgi paylaşım ve dayanışma forumu olduğunu lütfen unutmayalım iyi forumlar..

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri