Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Şikayet Çağlar Hosting İsimli Üyeden Şikayetçiyim

  Katılım
  10 May 2021
  Forum
  13
  Tepki
  1
  Puan
  1
  Yaş
  21
  Konum
  İstanbul
  Meslek
  Bilisim
  Merhaba Birkez daha insanlara güvenmemeyi çok iyi şekilde anladım belirttiğim sitenin kuruluşunda büyük emeğim geçti arka planda ancak şu zamana kadar ne olduysa içime attım arkamdan küfür ettiler takmadım iş çevirdiler takmadım

  arkadaşa cihaz sattım ve söz verdiğim gün yetiştirmem gerekti ve o gün aracım yoktu otobüsle gitmek zorundaydım çekmeköyden avrupa yakasındaki comnet veri merkezine sunucuyu elimde taşıyarak götürdüm sırf arkadaşa o güne söz verdiğim için ve işini ilk kurarken vergisiz satış yapmaması gerektiğini söyledim ve bana bilindik yerleri örnek verdi vergi ödemiyorlar diye dedim sen kimseye benzeme onların başına gelmiyor senin başına gelir olay ortaklı iş yapma dedim başın ağrır dedim ve 2 3 ortak değişti neticesinde başı hep ağırdı arkadaşa babasından daha çok destek vermişimdir ve 2 günlük bir olay yaşadık gene şahısla comnette kabinim mevcut ve resthost bizim müşterimiz kabinimizde barınıyor şikayetçi oldugum arkadaşla kavgalılar r10da konu açtılar arkadaşı kötülediler felan vergisiz satış yapıyor diye aslında hepsi asılsız bakın ona bile yorum yapmadım bunaldım uğraşmak istemedim artık sonrasında resthosttan intikam almak için comnnette barınan x firmasından barınma aldılar ve local atak çıkışı yaptılar ve resthostun eski ip adresini kaçak kullanıp yapıyorlar bu işlemi sonrasında bana yazıyorlar resthosttan atak yiyoruz kemal müdehale yap diye ss atıyorlar bana network cihazına bakıyorum hat çıkışı yok exsilere giriyorum birşey yok yani ortalıkta çıkan hat yok sonrasında ıspleri arayıp şikayet ediyorlar vs olay bize kalıyor halbuki ortalıkta birşey yok o ip adresini 1 hafta önce değiştirdik bizde değil artık sesli görüşme yapıyoruz şikayetçi oldugum arkadaş sana güvenmiyorum diyor o adamın sunucusunu kapat diyor destek verme diyor dedim alperen ben adamın sunucusunu kafama göre kapatamam ortalıkta kanıt yok hizmeti duraklatamam fatura kesmişiz hizmete biz senmiyiz dedim he diyince kapatalım sonrasında olay patlıyor kendisine yazıyorum ve yaptıgını ve pişman oldugunu söylüyor bütün ekran fotoraflarını bırakıyorum ve bana yapılan ayıp karşısında siz nasıl tepki vericeksiniz  arkadaştan özür diliyerek konu açıcağımı söyledim okadar iyi niyetliyim düşünün böyle ilk defa konu açtım bu durumda olmak inanın çok üzücü

  Olay Maliyeye Taşınacaktır

  https://www.hizliresim.com/6bvs6hq

  https://www.hizliresim.com/jvy2xhg

  https://www.hizliresim.com/sxb1x40

  https://www.hizliresim.com/kpbbu90

  https://www.hizliresim.com/13rg483

  https://www.hizliresim.com/fzvkrvo

  https://www.hizliresim.com/h4oz5xq

  https://www.hizliresim.com/3opxmo1

  https://www.hizliresim.com/1pti92x

  https://www.hizliresim.com/fx9rxku

  https://www.hizliresim.com/inzaf3r

  https://www.hizliresim.com/l81sixo
   
  Katılım
  17 Ocak 2021
  Forum
  14
  Tepki
  8
  Puan
  2
  Yaş
  17
  Konum
  Earth
  Meslek
  URL Shortener
  Öncelikle güncel olarak sizlerle aynı sektörde faaliyet gösterdiğimizi belirtmek istiyorum.

  Kendilerini yakından tanıyorum, yaptıkları elbette doğru bir davranış değil. Ancak her insan yanlış yapabilir, sonuçta hepimiz Allah'ın kuluyuz, hatasız kul olmaz. Hatalarını yüzlerine vurmaktansa, affetmek gerekir. Anlaşılan kendileri de hatalarını kabul etmemişler.

  Kendileriyle geçen sene GeForce Now alternatifi bir projeye giriştik. Başlangıçta 1 adet sipariş kabul ettik. İlgili kişi ve arkadaşı H. Batuhan ...... isimli şahıs yetkili olmak istediklerini belirttiler. Kendilerine ilgili yetkileri tanımladık. Sonrasında projeyi maddi sorunlar neticesinde mağduriyet oluşturmamak adına iptal etme kararı aldık. H. Batuhan ...... isimli şahıs kendisine parayı iletmem gerektiğini, ilgili müşteriye iade sağlayacağını bildirdi. İlgili bildirim üzerine, müşterinin parasını kendisine ilettim. Sonrasında Donanım Arşivi bünyesinde faaliyet gösteren Donanım Arşivi Forum'da hakkımızda dolandırıcı olduğumuza dair bir konu açıldı. Parayı ilettiğimiz, H. Batuhan ...... isimli şahıs müşteriye parasını ileterek, dolandırıcı olduğumuzu, iadesini kendi cebinden yaptığını bildirmiş. O gün bu gündür, Donanım Arşivi Forum ortamında dolandırıcı olarak bilinmekteyim ve forumdan banlıyım. İlgili mesajda da olayın unutulmadığını, halen insanların ağzında olduğunu görebilirsiniz.  Ve son olarak ilgili şahıslar KVKK'ya aykırı bir şekilde ismimi, telefon numaramı ve sosyal medya hesaplarımı herkese açık bir şekilde paylaşmışlardır.
  Burada KVVK'yı düşünerek değil, kişinin onuru zedenlenmesin diye isimlerini herkese açık şekilde paylaşmıyorum. Ama herkesin düşünce yapısı bir değil, maalesef.

  Çalışacağınız insanları, müşterilerinizi dahi özenle seçmelisiniz. Aksi takdirde neler olacağı belli olmuyor. Tedbirli davranmak, tedbirli olmak lazım.

  Saygılar,
  İyi çalışmalar.
   
  Katılım
  17 Ocak 2021
  Forum
  14
  Tepki
  8
  Puan
  2
  Yaş
  17
  Konum
  Earth
  Meslek
  URL Shortener
  Buraya ekteki kanıtı da eklemek istiyorum;

   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst