Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Bıkkınlık

Forum
    34
    Tepki
    44
    Meslek
    Webmaster
    Wordpress Uzmanı
    Html-Css Uzmanı
    Son 15-20 gündür tükenmiş hissediyorum kendimi.
    Bundan 4 yıl önce askeriyede geçirdiğim bir kaza sonrası yaralandım ve mesleği bıraktım.
    Şimdi aklıma şehit olan askerlerim ve o berbat görüntüler geliyor. Dayanamıyorum sizce nasıl bir yol izlemeliyim ?

Rubik Dijital

Yazılımcı-Grafik Tasarımcı-Seo-Dijital Reklamcı
    Grafik Tasarımcı
    Yazılım Uzmanı
    Forum
    80
    Tepki
    52
    Meslek
    Webmaster/Yazılım Geliştirici / Grafik Tasarımcısı/Seo Uzmanı/Dijital Reklamcı
    Son 15-20 gündür tükenmiş hissediyorum kendimi.
    Bundan 4 yıl önce askeriyede geçirdiğim bir kaza sonrası yaralandım ve mesleği bıraktım.
    Şimdi aklıma şehit olan askerlerim ve o berbat görüntüler geliyor. Dayanamıyorum sizce nasıl bir yol izlemeliyim ?
    psikolojik destek almalısın. biz ne desek boşa

Forum
    140
    Tepki
    125
    Meslek
    Freelance web & Coder
    Öncelikle geçmiş olsun Deadpool. Zor bir durum, adeta travma atlatmışsın. Ama şunu da bilmelisin, hayat devam ediyor, edecek de... Biraz uzman desteği alman gerçekten iyi gelecektir. Çünkü insan çok istese de zamanı geri getiremiyor..
    Dostların olarak elimizden ne gelir bilemiyorum ama seninleyiz. Onu bil.

Forum
    5
    Tepki
    6
    Meslek
    Öğrenci
    Allah kimseye kaldıramayacağı yükü vermez. Sabret güzel günlerin geleceğine inan. Bende 2017 de MSÜ sınavlarını kazandım yedeklerde kaldım ve 3 sene tekrar tekrar denedim Kara astsubaylığı için nasip olmadı. Bu sene Allah nasip ederse Jandarma Astsubaylığına başvuruda bulundum önlisans kpss puanım yeterli nasip olursa bu sefer olucak. Herkes psikolojik destek almanı önermiş. Ben bunu travma olarak görmezdim. Şimdi diceksin davulun sesi uzaktan güzel gelir diye. öyle bir şey yok hocam. 15 temmuz darbesinde gözlerimizin önünde yakınlarım ve tanımadığım kardeşlerim, büyüklerim şehit düştü. mesele vatan milletse can feda. Sizde bunu travma olarak görmekten vazgeçtiğinizde iyi olacaksınız eminim. Allahım bizede böyle şanlı ölüm nasip etsin.

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri