Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Aylık Çalışabilecek Editörler Aranıyor!

Esrarengiz.NET

Moderator
    Forum
    539
    Tepki
    47
    Web
    esrarengiz.net
    Meslek
    webmaster
    Merhaba;

Arkadaşlar sitemizde aylık çalışabilecek editörler arıyoruz!

İsim :
    Uzmanlık Alanları :
    Görevli Olmak İstenilen Bölümler :

Belirtilen kriterlerde, uyum sağlayacak ve çaba gösterecek editörler arıyoruz.

Lütfen bölümleri doldurarak konu altına yorum yapınız.

Saygılarımızla.

Moderatörün son düzenlenenleri:
    Forum
    27
    Tepki
    11
    Meslek
    İçerik Yazarı
    Selamlar, yaklaşık 2 yıldır freelancer olarak tam zamanlı biçimde içerik yazarlığı ve editörlük yapıyorum. Referanslarım:
    - Türkiye'nin en büyük eğitim platformunda 2 yıl kadar profesyonel editörlük yaptım.
    - R**.net isimli webmaster platformunda 1 ay boyunca içerik ekibinde yer aldım.
    - İçerik Yaz şirketinde 3 hafta boyunca ofis ortamında çalışma (staj) fırsatı yakaladım.
    - Sayısız web sitesine yüzlerce içerik ürettim.

Aktiflik Süresi: 09.00 - 23.30 çalışma saatlerim.
    Uzmanlık Alanları: Yazılım, reklamcılık, SEO, içerik üretimi, teknoloji, bilgisayar, kültür, sanat, sağlık, kripto paralar...
    Görevli Olmak İstediğim Kategoriler: Hangi kategoriye uygun görürseniz o alanda yardımcı olmak isterim.

Teşekkürler.

Forum
    1
    Tepki
    0
    Meslek
    ön muhasebeci
    merhaba ismim Şeymanur 22 yaşındayım aslında ön muhasebe mezunuyum ama yazmayı çok seviyorum en büyük hobim budur. Hazırda yazdığım bir kitabım var lakin maddi sıkıntılardan dolayı basıma veremiyorum.
    Aktiflik Süresi: 10.00 - 23.00
    Görevli Olmak İstediğim Kategoriler: Hangi konuyu uygun görürseniz o alanda yardımcı olmak isterim özellikle kişisel gelişim ve sağlık konusunda iyim sizden cevap bekliyorum geri dönüş yaparsanız örnek makalelerimi hemen gönderebilirim

Forum
    1
    Tepki
    0
    Meslek
    Makale yazarı, editör, sporcu
    İsim :Emirhan
    Online Süresi : 24 saat
    Uzmanlık Alanları : Film sitesi editörü, film sitesi makale yazarı, instagram post editörlüğü
    Görevli Olmak İstenilen Bölümler : Ne verilirse rahatlıkla yapabilirim

Whatsapp: 0552 587 1546

Forum
    1
    Tepki
    0
    Meslek
    İçerik Yazarı ve Editör
    İsim : Can
    Online Süresi : Günde 12 Saat
    Uzmanlık Alanları : Spor, Ekonomi, Teknoloji, Oyunlar, Yaşam, Seyahat
    Görevli Olmak İstenilen Bölümler : İstenilen her konuda yazabilirim. Uzun süredir içerik yazarlığı ve editörlük yapıyorum.

Forum
    38
    Tepki
    1
    Web
    novusteknikdestek.blogspot.com
    Meslek
    Bilgisayar Teknik Servis
    Herkese selam.
    İsim: Kıvanç
    Online Zamanı: Günde 10-12 Saat
    Uzmanlık Alanları: Bilgisayar Teknik Destek Uzmanı, SEO Metin Yazarı, Bilgisayar, İnternet ve İngilizce - Türkçe çevirmenlik hizmeti, Yarı Profesyonel Logo Tasarımı.
    Referanslar: Webeditoryal, İçerik Bulutu ve Makale Yazarları gibi pek çok sitede ücretli freelance makale yazarlığı. Bilgisayar Teknik Servisi olarak asıl mesleğimi yürütüyor durumdayım. Yine freelancer olarak çevirmenlik yapmaktayım.
    Buradaki başvuruları görünce şaşırmadım değil. 18 yaşında bir insan dahi bir webmaster sitesinin editörlüğüne talip olabilecek yetkinlikte hissetmekte kendini. Arkadaşlar o denli basit değil.
    Yarışmacı arkadaşlara başarılar.

Forum
    4
    Tepki
    0
    Web
    www.sonbilge.net
    Meslek
    SEO Uyumlu Makale Yazarı
    İsim : Sevcan Girgin
    Online Süresi : 19-00, 02.00
    Uzmanlık Alanları : SEO Uyumlu makale,photoshop, her alanda yazabiliyorum, wordpresse hakimim...
    Görevli Olmak İstenilen Bölümler : İçerik Editörü, Blog yazarı

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri