Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • ArbiSpace ile günlük %3 - %6 arası para kazanın

Forum
    1
    Tepki
    1
    Meslek
    Finans uzmanı
    Merhabalar arkadaşlar,

Arbispace.com Ücretsiz Bitcoin kazanma fırsatı ve günlük otomatik alım satım yaparak %3-6 arası kar yapma.

Ücretsiz Bitcoin Nasıl kazanılır?

Siteye kayıt olduktan sonra hesabınızı onaylayın. (Yalnızca mail onayı istiyor gmail ile kayıt olun.)
    Üye girişiş yaptıktan sonra Menüden "Bounty" kısmına gelin google capcayı çözün ve tıklayın her 60 dakikada 30-100 arası satoshi veriyor.

Otomatik Alım satım (Trade) nasıl yapılır?

Wallet kısmına gelip deposit yapmanız gerekiyor transferiniz 1 onay aldıktan sonra hesabınıza geçiyor.
    Trade sayfasına gelip orada basit bir şekilde botu çalıştırıyorsunuz. çalışma süresi var bittikte sonra tekrar çalıştırmanız gerekiyor.

İşlem başında ortalama kazanacağınız rakamı gösteriyor. Bot çalıştıktan sonra aldığı rakamı ve sattığı rakamı hangi borsada gerçekleştiriyorsa bilgi veriyor. Fazla kar yaptığında kendi kasasına gönderiyor ve her işlemde söz verdiğini cüzdanınıza gönderiyor. alım satımdan söz verilen kar gerçekleşmezse kalanını kendi kasasında otomatik olarak tamamlıyor.

Ortaklık gelirleri var mıdır?

Evet her yapılan bot işlemlerinde %15 kazanç veriyor. Ücretsiz bitcoin bölümündende aynı şekilde %15 kazanç geliyor. Bu bölüm güzel kazandırıyor.

Referanssız kayıt

Referanslı kayıt

Referansım ile kayıt olanlara telegramda destek veriyorum.

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri