Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Adsense Subdomain Etki eder mi ?

  Esrarengiz.NET

  Moderator
  Katılım
  19 Ara 2017
  Forum
  539
  Tepki
  47
  Puan
  27
  Konum
  16 | Bursa
  Web
  esrarengiz.net
  Meslek
  webmaster
  Adsense Subdomaine Etki eder mi ?
  Adsense; Google’ın reklam firmasıdır. Bu kurum Sitelere ücret karşılığı reklam yayımı yapar. Anlatmama gerek yok sanırım. Biz direk konuya girelim. Adsense Subdomaine etki eder mi ?
  Diyelim ki bir siten var bu site adsense onaylı ve etkin reklamlar yayımlıyor. Ardından sen siteni geliştirerek subdomaine forum kuruyorsun Yada film, blog, oyun artık ne düşünüyorsanız. Kurulumu gerçekleştirdiniz dediniz ki siteme bağlı olan bir subdomain etki etmez düşüncesi ile reklam kodunu Subdomainine yerleştiriyorsunuz. Sonra bir bakıyorsunuz ki adsense hesabınız dondurulmuş. Ardından dert yanıyorsunuz.. Bir çare arıyorsunuz..
  Şimdi buraya kadar yaptığımız hatalar sonucunda buraya geldik. İlerleyişimiz tamamen hata idi..
  Subdomain ayrı bir site etkisi altındadır. Bu yüzden onay gerekmektedir. Eğer onaysız kodu yerleştirirsen hesabın botlar tarafından anlaşıldığında sonlandırılır. Ardından itirazın da pek etki etmez..
  Bizler nerede yanlış yaptığımızı bilemiyoruz ilk başlarda bu sorunlar ile sıklıkla karşı karşıya geliyor tecrübe ediniyorduk. Şuan herkes kendince profesyonelleşti diye düşünüyorum. Adsense Baş vurusundan tutun.. Gelir kaynağının artmasına kadar her yolu bilen bizleriz..
  Adsense olayında farklı bir sorun ile karşı karşıya gelenler buradan sorularını ve önerilerini paylaşabilirler.

  Daha Fazla Bilgi için Buraya Bakınız.
  https://support.google.com/adsense/answer/2784438

  Sitelerinizin URL'lerini biçimlendirme
  Yeni siteleri eklerken doğru URL'yi kullanmanız önemlidir. Aksi takdirde, site ile ilgili işlemleriniz beklediğiniz gibi çalışmayabilir. Örneğin, example.com alanınızın herhangi bir yerinde siyasi reklamların gösterilmesini engellemek istediğinizi varsayalım. Engelleme kuralınızın tüm alanınıza uygulandığından emin olmak için example.com URL'sini site listenize teklemeniz gerekir. Siteniz olarak www.example.com URL'sini eklerseniz, engelleme kuralı tüm alanınıza uygulanmaz ve spor.example.com gibi alt alanlarda siyasi reklamlar gösterilmeye devam eder.
  Aşağıdaki örneklerde farklı reklam engelleme efektlerini elde etmek için belirli URL'leri nasıl kullanabileceğiniz gösterilmiştir:
  https://support.google.com/adsense/answer/2781214?hl=tr

   bu linkler üzerinden tüm detayları görebilirsiniz.
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst