Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Şikayet 313tr İsimli Üyeden Şikayetçiyim

Forum
    35
    Tepki
    14
    Web
    hizlionay.net
    Meslek
    Ekip Şefi
    Merhaba Arkadaşlar ..

313tr İsimli Üyeden Şikayetçiyim..

Ben Sms Onay İşlemleri Yapıyorum. Sitemiz Üzerinden. Api Aldığımız Tedarikçi Firma Api Ayarlarında Değiştirme Yapmış. Bu İşlemleri Bilen Birisi ki (Şikayet Konuda) Adı geçen arkadaştan %99 emindim. %1 lik kısmıda çözüp %100 olunca şikayet konusu açmak istiyordum. Sistemde Oluşan sorundan dolayı (Kendisindede Oluştu Sanırım) Ufak miktardaki bakimizi kafasına göre babasının malı gibi kullanmış. Uyarmak İş Ahlakına Uygun Birşeydir. İş Ahlakı Olmayan Birisi herseyı yapar..

mebla büyük bir mebla değil. aldığı numaralar kullandığı hesaplardaki kurtarma maillerine filan ulaştım. Kiralama İşlemi yaparak bu Onayları Almış.

bra•••••••••••••@ya••••.com
    chi••••••••••••@ya••••.com
    dar•••••••••@ya••••.com
    bri••••••••••••@ya••••.com

+77473912486
    +37124864131
    +37124864104
    +37124864106
    +37124820082
    +37124820012

Sistemimizde Kayıtlı Kullanıcıya Ait hesaplar
    11.png

12.png

13.png

herhangi bir bakiyesi vs. yokken bu işlemleri yapmıştır.

14.png

Kendisine isim soy isim aratarak *** üzerinden ulaştım. profilinden de burada da üyelıği olduğunu buldum..

Velhasıl Kelam kendisine sordum bu sizmisiniz diye. Bana Cevabı;

15.png

30 Yaşına Gelmiş Bir İnsanın Böyle Bir Pişkinlikle Verdiği Cevaba istinaden Kendisini Nasıl Savunacağını Merak Ediyorum.

Tahrik Etmek Amaçlı Bu Arkadaşa Dolaylı Yoldan Küfürde Ettim. Ağzını Açmadı. Zoruma Gitti. Birisi 3-5 Kuruş İçin Bana Küfür edemez.. Ettirmem. Karaktersizliktir Bu.

R10da ki profilinden Burada da üyeliği olduğunu gördüm. ve Kendimi Burdada Şikayet Konusu Açma Gereksiniminde Hissetti.

Para Peşinde Değilim. Bu olay dolaylı yoldan HIRSIZLIKTIR. Bu arkadaşın Sistemden Süresiz Uzaklaştırılmasını Talep Ediyorum..

Akabinde Diğer Platformlarda da Şikayet Konusu Oluşturacağım. Gevşek Gevşek Hareket Etmesi İnsanların Utanç Verici bir Durum...

Aynı Arkadaş Hakkında Başka Forumdaki Sonuçlanmış Şikayetim.

AYNI KONU

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri