Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • 1 Ayda %40'A Kadar Kazandıran Lending Sistemi

Forum
    961
    Tepki
    1
    Merhabalar,

Bitconnect'e yatırım yaparak yatırdığınız parayı 3 ayda amorti edersiniz. Ondan sonra zaten kar. Müthiş bir kazanç söz konusu ve yatırım yapanlar gerçekten memnun bu yatırım şirketinden. İsterseniz yabancı ve Türk sitelerde bir araştırma yapabilirsiniz. Ben şahsen 1050 dolar yatırdım ve 27 günlük süreçte kazandım 329.14 dolara ulaştı şuan. Paranız günlük hesabınıza yatıyor isterseniz gelen günlük parayı ana paraya aktarırsınız. Aktardığını taktirde günlük gelen kar oranı artıyor.

4GoDq0.png

$100 – $1.000 Dolara kadar volatility yazılım oranı(Aylık 40% a kadar). Yatırım süresi ve Ana para dönüşü : 299 Gün
    $1.010 – $5.000 Dolara kadar volatility yazılım oranı(Aylık 40% a kadar + Günlük %0.10 bonus). Yatırım süresi ve Ana para dönüşü : 239 Gün
    $5.010 – $10.000 Dolara kadar volatility yazılım oranı(Aylık 40% a kadar + Günlük %0.20 bonus). Yatırım süresi ve Ana para dönüşü : 179 Gün
    $10.010 – $100.000 Dolara kadar volatility yazılım oranı(Aylık 40% a kadar + Günlük %0.25 bonus). Yatırım süresi ve Ana para dönüşü : 120 Gün

Riskler Neler ?
    Sitenin batmayacağının garantisi yok. Ancak sitenin coini olan bitconnect 3 farklı coin borsasında işlem görüyor. Piyasadan topladığı para şimdilik
    $643.193.664 doların üzerinde isteyene ispatlayabilirim. EN çok işlem gören coinler arasında 22. sırada ispatı : https://coinmarketcap.com yani hyip sitesi diyemeyiz ama verdiği kar oranlarıda yüksek bu bakımdan risk vardır.

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri